7-G FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7-G FAN CLUB

7-G

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

7-G sınıfından ve aynı zamanda adminlerinizden biri olan Edanur

YazarMesaj
_**édosh**_
***SüPeR SiTeNiN sÜpEr AdMiNi***
***SüPeR SiTeNiN sÜpEr AdMiNi***
_**édosh**_

7-G sınıfından ve aynı zamanda adminlerinizden biri olan Edanur Empty
MesajKonu: 7-G sınıfından ve aynı zamanda adminlerinizden biri olan Edanur   7-G sınıfından ve aynı zamanda adminlerinizden biri olan Edanur Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 7:17 pm

Beni herkes tanıyo umarım.neyse yine de tanıtayım kendimi.Ben Edanur Tarı.Bu sitenin baş adminiyim.Bide Grup Hepsi yi çooooooooooooook seviyorum.sınıfım mı? o başka.O daha önemli.Hele de arkadaşlarım.Hepsini çok seviyorum.Bitanelerim onlar benim.

Biraz da sınıf hakkında yorum yapayım:
Valla bu 3. okulum.Görünüşde az olsa da bana çok şey ifade ediyo.3 arkadaş grubu...
Ama 3.içlerinde bana en çok şey ifade edeni.Çünkü o 7-G.Dostluklarıyla,birbirlerine bağlılıklarıyla,herşeyleriyle 7-G.Sınıfımı bu kadar çok sevmemin nedeni de bu zaten.Birbirimize bağlılığımız.Hoşgeldiniz resmine bi bakın.Size neler ifade ediyo.Bana ifade edenleri söyleyeyim mi?
Resme baktığımızda tam tamına mutluluk tablosu.İyice bakın bakalım yüzü asık bir kişi var mı?
Eeeeeeeeeee olmaz tabi.Böylesine güzel dostluklarla dolu bi sınıfta birbirlerine karşı yüzü asık bir kişi bile olmaz.Herkesin kolu birbirinin üstünde Razz Smile Very Happy .Bu ne ifade ediyo.Siz sevmediğiniz birine sarılır mısınız? tabi ki hayır.eeeeee haklı mıymışım.yani bunun başka bi açıklaması var mı?

offffffff çok konuştum.eeeeeee sorularınız yok mu?
https://efsane-7-g.yetkin-forum.com

7-G sınıfından ve aynı zamanda adminlerinizden biri olan Edanur
1 sayfadaki 1 sayfası